Tüm Kategoriler

Şirket Profili

Ana Sayfa>Hakkımızda>Şirket Profili

NOBLE, hükümet tarafından "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak ödüllendirilen bir Çin-İngiliz ortak girişimidir. Şirketimiz uzun süredir akıllı terminaller ve ekipmanların yazılım ve donanımı alanına odaklanmakta ve "Ar-Ge, üretim ve satış" ile kapsamlı bir varlık kuruluşuna dönüşmüştür.

Ekibimiz 2004 yılında kurulmuş ve hızlı prototipleme ve yenilikçi ürünlerin küçük ve orta ölçekli seri üretimi ile başlamıştır. 2008 yılından bu yana lazer epilasyon ürünü geliştirerek kişisel bakım pazarına girdik. 2012 yılının başında, NOBLE, akıllı terminaller ve ekipmanlar için donanım ve yazılım tasarımı ve geliştirilmesine kademeli olarak dahil oldu ve akıllı bakım ürünleri alanında kendi benzersiz avantajlarımızı oluşturdu.

Eylül 2016'dan bu yana NOBLE, Amerikan son teknoloji robot şirketleri ve akıllı sağlık şirketleri, İngiliz akıllı araba araştırma ve geliştirme ekipleri, yerli gelişmiş robot şirketleri, Tsinghua Üniversitesi ve Xiangya Hastanesi gibi bilimsel araştırma kurumlarıyla derin bir işbirliğine sahipti. akıllı ürün geliştirme, yeni projeleri destekleme ve akıllı üretim alanlarında geliştirme.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde NOBLE, art arda yaklaşık 10 çeşit IPL epilasyon cihazı geliştirdi ve ayrıca çeşitli sağlık ve yaşlı bakım ürünleri de geliştiriliyor.

yaklaşık_1